Послуги, що надаються
Наші переваги
Великий
досвід робіт
в галузі
Точні терміни
виконання
робіт
Наявність
кваліфікаційних
сертифікатів
Дозвіл на
проведення бурових
робіт
Власна
сертифікована
лабораторія
Сучасне
цифрове
обладнання
Ліцензійна
програмне
забезпечення
Дотримання стандартів
по захисту навколишнього
середовища
Про нашу компанію

Геологія та геодезія від “Укргеолсервіс”

Підприємство «Укргеолсервіс» засноване в 2008 році.

За історію існування ми виконали більше 3000 замовлень по всій Україні.

Наше основне правило – сервіс, орієнтований на клієнта. Незалежно від масштабів проекту, завжди враховуються побажання замовника. Ми працюємо в будь-якій точці України, у зручний для клієнта час.

Ми виконуємо весь комплекс послуг в сфері інженерних вишукувань, що дозволяє економити Ваші кошти за рахунок співпраці з однією організацією.

Співробітники мають багаторічний досвід роботи, вчені ступені та сертифікати, що підтверджують високий науково-дослідний рівень.

Використовується тільки сучасне високоточне обладнання. В наявності електроннітахеометри, трасошукачі, супутникові GPS-приймачі, бурові установки всіх типів, сертифіковане лабораторне обладнання.

Відібрані на ділянці проби передаються на лабораторні дослідження в сертифіковану грунтову лабораторію, що забезпечує точність і достовірність отриманих даних.

Підсумком робіт буде науково-технічний звіт.

Не витрачайте час на самостійне вивчення питання, залиште замовлення на сайті на безкоштовну консультацію
Як ми працюємо
Замовлення
Приймаємо Ваш дзвінок або заявку.
Уточнюємо деталі.
Визначаємо ціну
Залишити заявку
1
Польовий етап
Виїжджаємо на ділянку. Беремо передоплату.
Виконуємо буріння. відбираючи проби
2
Камеральний етап
Розробляємо технічний звіт
по геологічних вишукувань
3
Лабораторія
Відчуваємо в лабораторії
відібрані зразки
4
Результати
Передаємо пакет документів.
Отримуємо залишок оплати
5
Наші проекти
Клієнти які нам довіряють
Відгуки про нас
Питання відповідь

Сайт рибатекст допоможе дизайнеру, верстальщику, вебмайстру згенерувати кілька абзаців більш менш осмисленого тексту риби російською мовою, а початківцю оратору відточити навик публічних виступів в домашніх умовах. При створенні генератора ми використовували небезизвестного універсальний код промов. Текст генерується абзацами випадковим чином від двох до десяти пропозицій в абзаці, що дозволяє зробити текст більш привабливим і живим для візуально-слухового сприйняття.

За своєю суттю рибатекст є альтернативою традиційному lorem ipsum, який викликає у некторих людей подив при спробах прочитати рибу текст. На відміну від lorem ipsum, текст риба російською мовою наповнить будь макет незрозумілим змістом і додасть неповторний колорит радянських часів.

За своєю суттю рибатекст є альтернативою традиційному lorem ipsum, який викликає у некторих людей подив при спробах прочитати рибу текст. На відміну від lorem ipsum, текст риба російською мовою наповнить будь макет незрозумілим змістом і додасть неповторний колорит радянських часів.