Вартість:від 500 грн/га
Термін виконання:2-3 дні

Кваліфіковано звести об’єкт будь-якого функціонального призначення практично неможливо без наявності відомостей про основні нюанси території запланованого будівництва: особливості рельєфу, знаходженні комунікаційних магістралей, відстані до найближчих споруд. Всю цю інформацію дасть можливість забезпечити топографічна зйомка ділянки. Сертифіковані інженери геодезисти нашої компанії здійснять топозйомку на високому професійному рівні. У цьому документі будуть з високою точністю схематично відображені найменші перепади місцевості, інженерні комунікації, елементи прилеглої інфраструктури і, навіть, зелені насадження.

Кому і коли потрібно топографічна зйомка

Правильне планування і зведення будь-якого об’єкту практично неможливо без розробки проектної документації на будову. Одним з основних умов кваліфікованої проробки проекту є компетентне проведення топографічної зйомки ділянки забудови. До того ж професійно здійснений комплекс таких геодезичних робіт дозволяє максимально мінімізувати витрати як на будівництво і введення в експлуатацію нового будинку або комунікацій, так і реконструкцію існуючого об’єкта.

Найчастіше геодезія топографічна зйомка потрібна:

Топографічна зйомка: вартість послуги

Ціна, яку пропонує наша компанії послуги – топографічна зйомка розглядається в кожному випадку індивідуально. Однак на орієнтовну вартість топозйомки впливає кілька характерних факторів:

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує топографічна зйомка конкретно вашої ділянки, то зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Нюанси проведення топозйомки

  1. Стандартно геодезія, топографічна зйомка, нашими фахівцями здійснюється за наступним алгоритмом:
  2. Укладаємо договір на надання цієї послуги, в якому обумовлюються місце проведення топознімання, терміни і вартість робіт.
  3. Підготовчий етап. На цій стадії здійснюється збір всіх необхідних відомостей і документації. При необхідності оформляються дозвільні документи на проведення процедури.
  4. Польова стадія. Наші геодезисти виїжджають на зазначену ділянку, де здійснюють рекогносцировку території і проводять зйомку.
  5. Камеральний етап. На даній стадії виконується систематизація всієї зібраної інформації в польових умовах. За результатами обробки отриманих даних створюється топографо-геодезична схема досліджуваної території.
  6. Завершальна стадія. Складання звітної підсумкової документації і передача її замовнику.

 

Чому вигідно замовляти топозйомку у нас

Неправильно зроблений план ділянки може стати причиною зведення будівлі або прокладки інженерних комунікацій в невідповідному для цього місці. Максимально виключити таку ситуацію дозволить лише залучення для здійснення цього заходу професіоналів.

Ми проводимо топографічні зйомки місцевості на високому професійному рівні, так як:

Якщо вам потрібно топографічна зйомка 1: 500 для зведення будівлі різного функціонального призначення або прокладки інженерних комунікацій, то ми готові надати таку послугу за демократичною вартістю.