Виконуємо весь комплекс послуг в сфері інженерних вишукувань!
Це економить Ваші
кошти за рахунок
співпраці з однією організацією
Прайс на геологічні вишукування
Види робіт
Вартість
Од. виміру
Примітки
Геологія для котеджу
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником
Геологія ділянки
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником
Геологія для будівництва
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником
Геологія лінійних об'єктів
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником
Геология СЕС
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником
Геологія для фундаменту
від 4000 грн
послуга
комплекс робіт узгоджується з замовником

Інженерні роботи з досліджень геологічних умов місцевості містить цілий комплекс заходів. В межах послуг проводиться вивчення багатьох компонентів, від  особливостей ґрунту до характеристик  підземних вод. Вартість геологічних вишукувань визначаеється при складанні технічного завдання.

Що входить до підсумкового кошторису?

Стандартний комплекс робіт включає виконання наступних заходів:

Варто враховувати, що заплановані дослідження проводяться на полевому етапі, в той час як збір матеріалів – на підготовчому. Аналіз проб для отимання необхідних даних, в свою чергу, здійснюється в лабораторних умовах.

Що впливає на вартість геологічних вишукувань?

Експлуатаційні характеристики об’єкту не єдине, що потрібно враховувати при будівництві.  Ні одна сучасна споруда не обходиться без робіт, пов’язаних з розвідкою місцевості. Щоб знизити ризики виникнення аварій та інших несприятливих наслідків, дуже важливо доручити роботу професіоналам.

Вартість робіт інженерно-геологічних вишукувань залежить від наступних факторів:

Тип зводимої споруди безпосередньо впливає на кількість й розмір свердловин. На практиці, для житлового будинку площею 120 квадратних метрів потрібно 3-4 свердловини глибиной 6-10 метрів, в залежності від ситуації. Для складських приміщень, в залежності від призначення й габаритів конструкції, кількість свердловин змінюється. Крім цього, об’єкти можуть бути лінійними та площадковими.

Перед складанням підсумкового кошторису, необхідно наперед визначити конкретні геологічні вишукування, вартість яких залежить, головним чином, від об’єму робіт. Чим більше свердловин потрібно, тим вищою буде ціна. До того ж, на вартість впливає також глибина фундаменту конструкцій.

Кошторис залежить і змінюється від використаного обладнання та технологій. Завдяки сучасним методам можна не тільки досягти отимізації рішень при бидівництві, а також знизити витрати при зведенні об’єктів будь-якого маштабу.

Особливості ділянки – це конкретні умови місцевості, на яких планується зведення будівлі. Наявність схилів, ярів, поганий стан ґрунту – все це впливає на трудовитрати при проведенні необхідних робіт. Відповідно, кошторис геологічних вишукувань також залежить від складності будівельного майданчика. Як додаткові чинники можна відзначити доступність території та просторове розташування наземних і підземних комунікацій.

Орієнтованість на клієнта – спосіб знизити витрати при дослідженнях

Компанія “Укргеолсервіс” надає комплекс якісних послуг з інженерно-геологічних вишукувань незалежно від складності території. Для складання комплексу послуг ми враховуємо поверховість запроектованої будівлі, наявність огороджуючих конструкцій, глибину залягання водоносного шару і бажаний термін виконання робіт. Орієнтованість на клієнта виражається в :

  1. допомозі при складанні технічного завдання;
  2. попередній оцінці майбутніх заходів;
  3. системі знижок;
  4. можливості проведення робіт в будь-якому регіоні України.

Спеціалісти компанії “Укргеолсервіс” не залежать від свят та віхідних днів. Ми розуміємо важливість своєчасного зведення об’єктів, тому готові надати якісне обслуговування й вивчення місцевості в будь-який зручний для замовника час. Завдяки системі знижок істотно знижується ціна геологічних досліджень, які стають доступні для більш широкого кола замовників.