Виконуємо весь комплекс послуг в сфері інженерних вишукувань!
Це економить Ваші
кошти за рахунок
співпраці з однією організацією
Прайс на геодезичні послуги
Види робіт
Вартість
Од. виміру
Примітки
Топографічна зйомка, виконавча геодезична зйомка
від 2000 грн.
га
комплекс робіт погоджується з замовником
Винос меж ділянки, геодезія лінійних об'єктів
від 2000 грн.
га
комплекс робіт погоджується з замовником
Розбивка осей будівлі, геодезичний контроль за деформаціями
від 2000 грн.
послуга
комплекс робіт погоджується з замовником
Геодезія для реконструкції, геодезія для фасаду
від 2000 грн.
послуга
комплекс робіт погоджується з замовником
Геодезичне нівелювання
від 2000 грн.
послуга
комплекс робіт погоджується з замовником

Для чого потрібні геодезичні вишукування і скільки вони коштують

Геодезичні дослідження є обов’язковою процедурою, яка проводиться в рамках передпроектних досліджень. На їх основі фахівці готують план і технологію будівництва майбутньої споруди. Геодезичні дослідження включають в себе:

Вартість геодезичних робіт ніколи не буває однаковою для різних будівельних ділянок. Це пов’язано з тим, що вивчення кожної окремої території вимагає унікального підходу. Незважаючи на існуючий загальний план проведення робіт, виконання самих процедур може сильно відрізнятися, в залежності від складності об’єкта та його техногенних параметрів.

Як формується вартість геодезичних послуг

Вона безпосередньо залежить від обсягу робіт, їх складності, а також від особливостей самого об’єкта. Величезну роль в ціноутворенні відіграє ступінь необхідної деталізації топографічної зйомки. Чим точніше повинні бути виділені будівлі і комунікації, тим більше сил і часу буде потрібно фахівцям.

Також на підсумкову вартість великий вплив мають фактичні умови земельної ділянки. Якщо на його території переважають пагорби і рослинність, то це значно збільшить складність виконання робіт і, як наслідок, їх ціну.
Таким чином, вартість геодезії залежить від:

Чому геодезичні дослідження потрібно довіряти професіоналам

Бажання заощадити на дослідних роботах призведе до додаткових збитків. Наприклад, при неправильному заповненні звітної документації потрібна додаткова переробка, яка забере дуже багато часу і збільшить час робіт. Також від якості і достовірності досліджень безпосередньо залежить проект споруди і технологія його будівництва. У разі помилкових результатів, також буде потрібно виправлення помилок  і додаткові фінансові вкладення.

Таким чином, звернення до професійної дослідницької організації – це гарантія економії з боку замовника. Наша компанія «Укргеолсервіс» виконала більше 3000 замовлень по всій Україні. Ми гарантуємо точність вишукувань і правильне оформлення звітної документації.

Підводячи підсумок, ціна геодезичних послуг формується виходячи з даних замовника і конкретних технічних досліджень фахівців. Однак, можливо складання попереднього розрахунку, який можна отримати тільки при розмові з замовником. Щоб зрозуміти вартість геодезії, зателефонуйте нашим менеджерам по телефону. Також ви можете залишити свої дані у вікні спеціального чату, який представляє собою форму зворотного зв’язку. Співробітники зателефонують у зручний для вас час і дадуть відповіді на всі питання.