Що потрібно зробити перед будівництвом сонячної електростанції
09.07.2021
Останнім часом з огляду на підвищення вартості класичної електроенергії стає популярним будівництво власних сонячних електростанцій. Зведення цього об'єкта вимагає солідних вкладень, однак витрачені кошти швидко окупляться. Ви отримуєте нескінченне джерело енергії, яку можна отримувати від сонця. Види геологічних досліджень під будівництво сонячних електростанцій
Читати повністю
Навіщо потрібна розбивка осей будівель і споруд
Розбивка при будівництві будівель і споруд грає найважливішу роль. Перед початком безпосередньо будівельних робіт замовнику необхідно звернутися до геодезистів. Вони в змозі виконати грамотний повноцінне перенесення плану споруди з проектних креслень в натуру. Це дозволить зрозуміти становище точок координат, площин на реальній місцевості.
Читати повністю
Геодезичні розбивочні роботи
Геодезичні розбивочні роботи - це діяльність по переносу точок будівельних осей з креслень на натурні плани. В результаті проведення заходів можна успішно застосувати теоретичні паперові показники на реальній місцевості. Ці процедури відрізняються від геодезичної зйомки тим, що всі кути і відстані не вимірюються, а відкладаються на ділянці. Завдяки цьому можна досягти високої точності перенесення. При цьому розбивка виконується в певній послідовності, а отримати достовірні дані допомагає спеціалізоване обладнання.
Читати повністю
Чи потрібний геодезичний супровід будівництва
Геодезичні роботи в будівництві - процедури з контролю характеристик ділянки на відповідність проектним показникам. Вони включають в себе проведення ряду досліджень з використанням професійного інструментарію. Досвідчені геодезисти перевіряють креслення, виконують топографічну зйомку місцевості і викопіювання, щоб отримати достовірні дані.
Читати повністю
Важливість проведення геологічних досліджень перед будівництвом
Без попереднього обстеження ґрунту на земельній ділянці неможливо уявити повноцінне проведення будівельних робіт. Геологічні вишукування в будівництві дозволяють вирішити ряд невідомих: зрозуміти глибину залягання грунтових вод, склад грунту, його в'язкість та інші характеристики.
Читати повністю
Для чого може знадобиться геологія земельної ділянки
Геологія в будівництві дає можливість зрозуміти, на якій ділянці землі найкраще зводити споруду, якого типу фундаменту віддати перевагу. Процедура передбачає виконання ряду досліджень, які полягають в аналізі складу грунту і його особливостей, бурінні свердловин.
Читати повністю
Геологічні дослідження для фундаменту – основа будівельних робіт
Дослідження грунту - це лабораторний комплекс заходів, метою якого є отримання даних необхідних для проектування основ і фундаментів будівель. Це проектування стає можливим тільки тоді, коли отримані результати проведення інженерних вишукувань, дані конструктивного призначення будови і техніко-економічне обгрунтування конструкції фундаменту.
Читати повністю
Що необхідно зробити перед будівництвом котеджу
Ви вирішили реалізувати амбітну мету - побудувати власний котедж. Завдання це не з легких і заради її досягнення доведеться пройти нелегкий шлях. Як вибрати ділянку під забудову, яку документацію оформити, які геологічні та геодезичні дослідження провести, з чого будувати - на всі ці питання належить дати відповідь.
Читати повністю
Коли вам може знадобиться викопіювання
Викопіювання місцевості - це процедура, яка полягає в створенні документа, що відображає стан місцевості з точки зору геодезії в поточний проміжок часу. Вона здійснюється спеціальними фірмами, які володіють експертними знаннями. З цієї причини її проведення потрібно довіряти виключно професіоналам, що володіє багаторічним досвідом в цій сфері діяльності.
Читати повністю
Сфери застосування результатів топографічної зйомки
Визначення топографічної зйомки включає в себе ряд обстежень для встановлення характеристик місцевості. Вона виповнюється із застосуванням професійного обладнання кваліфікованими кадрами. За підсумком процедури замовник отримує на руки план місцевості, в якому будуть відзначені перепади висот, інженерні комунікації, особливості ландшафту, прилегла інфраструктура та інші параметри місцевості.
Читати повністю