09.07.2021

Геодезичні роботи в будівництві – процедури з контролю характеристик ділянки на відповідність проектним показникам. Вони включають в себе проведення ряду досліджень з використанням професійного інструментарію.

Досвідчені геодезисти перевіряють креслення, виконують топографічну зйомку місцевості і викопіювання, щоб отримати достовірні дані.

Роль геодезії в будівництві

Значення геодезії в будівництві важко переоцінити. Виконання даного роду робіт дозволяє уникнути проблем в майбутньому при зведенні будинків. Знання особливостей ландшафту дає можливість грамотно розподілити місця для прокладки комунікацій, будівництва житлових споруд, доріг, інших будівель. Крім того, без тієї ж топознімання та викопіювання просто неможливо отримати дозвіл на будівництво.

Геодезичні роботи на стадії проектування дають можливість реалізувати такі завдання:

На підставі цього можна з упевненістю говорити, що без повноцінного виконання геодезичних вишукувань неможливо обійтися тим, хто хоче грамотно провести будівництво.

Що дає геодезія і кому потрібна

Геодезичне супровід будівництва зважаючи на зазначені вище причин потрібно:

  1. інвестиційним і наглядовим підрозділам для контролю над дотриманням підрядниками заявлених робіт;
  2. проектним і архітектурним фірмам для розробки індивідуальних житлових проектів відповідно до вимог;
  3. генеральним підрядникам для забезпечення монтажно-будівельної діяльності;
  4. власникам земельних наділів.

Геодезичні роботи потрібні не тільки для спорудження будівель з нуля, але проводяться і перед реконструкцією. Для грамотної реалізації поставлених завдань до роботи потрібно залучати кваліфіковані фірми, серед яких заслуговує на увагу «Укргеолсервіс». Ціни топографічної зйомки тут не кусаються, а якість виконання робіт знаходиться на високому рівні.

Серед комплексу геодезичних послуг ми виконуємо геодезичне нівелювання, викопіювання і цілий ряд інших заходів.