09.07.2021

Останнім часом з огляду на підвищення вартості класичної електроенергії стає популярним будівництво власних сонячних електростанцій. Зведення цього об’єкта вимагає солідних вкладень, однак витрачені кошти швидко окупляться.

Ви отримуєте нескінченне джерело енергії, яку можна отримувати від сонця.

Види геологічних досліджень під будівництво сонячних електростанцій

Однак будівництво сонячної електростанції є складним проектом, що вимагає проведення ряду заходів:

Склад досліджень на ділянці під сонячну електростанцію досить великий і передбачає виконання таких дій:

  1. аналіз грунту при зведенні сонячної електростанції для оцінки фізичних властивостей, ступеня агресивності, ймовірності просадки;
  2. буріння свердловин для взяття зразків грунту і їх лабораторного дослідження;
  3. складання топографічної карти місцевості;

Геодезія під будівництво сонячних електростанцій також включає викопіювання, нівелювання, винос в натуру осей будівель і споруд та багато іншого. Крім того, без надання в державні структури відповідних документів про проведення геодезії та геології для сонячних електростанцій можуть виникнути складнощі з отриманням дозволу на будівництво.

Хто проводить дослідження

Добре, що в сучасному світі існує безліч компаній, які готові взяти на себе проблеми виконання геологічних досліджень. Вони і проведення топографічної зйомки організують, і склад грунту проаналізують. Кращим рішенням є звернення в компанію «Укргеолсервіс», тому що тут працюють кваліфіковані майстри з багаторічним досвідом. Вони не з чуток знають, що потрібно для будівництва сонячної електростанції.

Ви рятуєтеся від клопоту і зосереджуєтесь на більш важливі речі. Тепер ви знаєте, навіщо проводити геологію при будівництві СЕС і розумієте важливість цих процедур. Не варто їх ігнорувати, тому що в цьому випадку мета будівництва власної електростанції може бути не втілена на ділі. Безумовно, доведеться виконати солідні фінансові вкладення, та й сил буде витрачено чимало, але з послугами «Укргеолсервіс» все стане набагато легше.