Вартість:від 6000 грн
Термін виконання:10-14 днів

Геологія для сонячних електростанцій в Україні

На сьогоднішній день індустрія енергетики почала активно розвиватися, а особливою популярністю користується таке альтернативне джерело енергії, як сонячні електростанції. Ця енергетика не вимагає великих витрат, в порівнянні з Атомною і Тепловою електростанцією, де необхідно обов’язково використовувати певний тип палива.

Але будівництво СЕС обов’язково включає етап геологічних досліджень, які проводяться залученими кваліфікованими фахівцями. Так як площа ділянки буде великою, а інженерні споруди досить тендітними, необхідно обов’язково визначити тип ґрунту на будівельному майданчику. Наша компанія Укргеолсервіс проводить геологічні вишукування будівництва з використанням сучасного обладнання і спеціально розроблених комп’ютерних програм.

Що потрібно для установки сонячних електростанцій?

Геологія для сонячних електростанцій — це важливий етап, затверджений на законодавчому рівні, адже для зведення інженерних споруд необхідно отримати певний дозвіл експертів. Незалежно від типу і масштабу запланованого будівництва, необхідно провести точні дослідження грунту ділянки.

Найбільш ідеальним варіантом вважається скелястий грунт, який практично не схильний до деформацій. Такий грунт мінімізує шанс руйнування конструкції. Якщо говорити про сонячних панелі, то для них важливим є правильний кут розташування для більш продуктивної роботи і отримання максимальної кількості енергії.

Всі геологічні дослідження проводяться для з’ясування того, як вестимуть себе грунти при великих техногенних навантаженнях. В даному випадку — це просідання під вагою СЕС. Після завершення досліджень, забудовник отримає точні рекомендації та інші дозвільні документи, які необхідно надати до відповідних органів для отримання дозволу на будівництво.

Як побудувати сонячну електростанцію?

Замовити супровід будівництва сонячних батарей за допомогою досвідчених сертифікованих інженерів ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті або замовивши зворотний дзвінок від менеджера.

Для формування висновку про вид грунтів, на ділянці, яка виділена під забудову, необхідно провести кілька типів робіт:

Вся отримана інформація дозволяє визначити, що необхідно для сонячної електростанції, як краще розташувати окремі інженерні споруди відносно інших.

Вартість послуг залежить від обсягу робіт, витраченого часу, складності та необхідності проведення лабораторних досліджень. Ціна формується після складання і обговорення плану робіт з замовником.