Вартість:від 5000 грн
Термін виконання:10-14 днів

Як проводиться геологія для об’єктів промислового будівництва

Існує велика кількість будівельних об’єктів, які відносяться до великогабаритної категорії. Саме для таких будівель необхідно точно і максимально правильно визначити навантаження на грунт, підібрати оптимальний тип фундаменту і рівень його заглиблення.

Наша компанія проводить геологічні вишукування для енергетики та інших сфер промисловості з використанням високотехнологічного обладнання і сучасних комп’ютерних програм. Всі заплановані лабораторні дослідження проводяться уважно і записуються в підсумковий висновок з рекомендаціями.

Навіщо проводити геологічні вишукування для машинобудування?

Геологія для об’єктів промислового будівництва відбувається ще до початку будівельних робіт і є одним з важливих етапів. Правильне визначення типу грунту дозволяє мінімізувати шанси руйнувань, деформацій фундаменту і будівлі в цілому. Такі великогабаритні промислові конструкції в сфері машинобудування чинитимуть великий тиск на грунт. Щоб уникнути просідання, необхідно максимально точно визначити його тип.

Не рекомендується будувати будівлі на грунтах таких типів:

Ризиковано зводити конструкцію на глинистих ґрунтах, адже вони містять в собі велику кількість ґрунтових вод, які при замерзанні розширюються і можуть привести до пошкодження фундаменту.

Існують випадки, коли на одній ділянці присутні відразу кілька типів грунтів. Це може привести до осідання споруди і руйнування його несучих здібностей.

В обов’язковому порядку проводиться геологія для нафтогазової галузі. Вся отримана інформація заноситься в технічну документацію, яка в підсумку передається у відповідні організації для дозволу на подальше будівництво.

Вартість геологічних досліджень для промислових об’єктів

Ціна на надання послуг нашої компанії формується після складання індивідуального плану, з урахуванням всіх побажань замовника. Ми проводимо роботи по геології для суднобудування або інших великогабаритних об’єктів.

Залежно від типу та масштабів запланованої споруди, геологічні вишукування можуть включати такі типи робіт:

Нами здійснюється геологія ділянки для фундаменту практично у всіх містах України, список яких можна уточнити в спеціальному розділі сайту. У разі виникнення запитань, можна отримати безкоштовну консультацію від кваліфікованого фахівця, просто набравши номер телефону або замовивши зворотний дзвінок.