Вартість:від 4000 грн
Термін виконання:10-14 днів

Як здійснюється дослідження грунту перед закладенням фундаменту

Геологія для фундаменту – це спеціальні роботи, які дозволяють ще до початку зведення будівельного об’єкта точно визначити наскільки стійкою і довговічною вийде сформована конструкція. Вибір повного комплексу досліджень на ділянці для будівництва гарантує подальший успіх.

Досить ризиковано зводити будівлі на торф’яному грунті, а також на техногенних, просадних або незв’язаних грунтах. Можна зупинитися на глинистому ґрунті, але тут також існує певний ризик — в глині ​​міститься великий відсоток води, яка після настання суворих зимових морозів збільшується в обсязі, що може привести до поступового руйнування фундаменту. Але цей момент можливо передбачити — закладку фундаменту рекомендується здійснювати нижче рівня промерзання грунту. Менш проблемним вважається варіант зі скельними ґрунтами, які слабо схильні до руйнувань, але це тільки в разі забивання паль у кристалічну основу.

Саме для того, щоб фундамент будівлі не руйнувався і витримував усю вагу будови, в обов’язковому порядку проводиться:

Цей етап перед проведенням будівельних робіт краще довірити професіоналам з великим досвідом роботи.

Геологічні вишукування для фундаменту – алгоритм робіт

Дослідження грунту на ділянці, яка відводиться для будівництва, виконується в кілька етапів:

  1. Підготовка – відбувається уважне вивчення технічного завдання, обговорення термінів, в які планується провести всі роботи.
  2. Польові роботи – цей етап проводиться безпосередньо на ділянці. Відбувається буріння свердловин для того, щоб взяти проби грунту.
  3. Останній етап – проведення детального лабораторного вивчення.

Після отримання результатів, формується висновок щодо якості і безпеки основи для фундаменту. Крім вивчення типу грунту, відбувається визначення елементного складу підземних вод і його агресивності при взаємодії з бетонними і металевими конструкціями. Певні компоненти можуть згубно впливати на бетон і залізо, що може в майбутньому привести до деформацій і повного руйнування фундаменту.

Геологія для фундаменту – формування цін

Наявність обладнання високої точності і ліцензійних програм у нашій компанії, дозволяє максимально швидко і точно провести геологію під фундамент. Це гарантує повністю безпечну експлуатацію конструкції протягом досить тривалого періоду. Також ми здійснюємо геологію під будівництво електростанцій.

Ціна формується після огляду ділянки, визначення конструктивних характеристик об’єкта, складання плану виконання поставлених завдань. Для отримання безкоштовної, індивідуальної консультації, можна набрати номер телефону, вказаний на сторінці або замовити зворотний дзвінок від кваліфікованого фахівця.