Вартість:
Термін виконання:7 днів

Міцність ґрунтів: навіщо це потрібно знати

Відомо, що міцність грунтів має основне значення при будівництві будь-яких масштабів. Саме ця характеристика визначає його здатність утримувати споруду, що зводиться, у вертикальному положенні. Властивість міцності грунту допомагає визначити, який тип фундаменту вибрати і наскільки глибоким він повинен бути, а також з’ясувати, наскільки високою може бути будова.

При зведенні житлових і нежитлових будівель, міцність грунтової основи гарантує задане при будівництві вертикальне положення стін, відсутність тріщин, крену, просадок і деформацій. Наша команда фахівців «Укргеолсервіс» допоможе вам провести дослідження фізико-механічних властивостей грунту для реалізації вдалого проекту, найбільш точно визначити міцність грунтової основи.

Дослідження грунтів на міцність — гарантія надійності споруди

Грунт — це природний матеріал, що володіє своїм рівнем стійкості до деформації. Так, глина, що відноситься до щільних грунтів, в більшості випадків відмінно тримає навантаження, не деформуючись під вагою споруди.

Такий сипучий грунт, як пісок, навпаки навантажень не витримує, зрушуючи і викликаючи швидке руйнування будівлі. Крім того, на здатність витримувати навантаження без деформації також впливають й інші фізичні та механічні характеристики грунту.

Щоб отримати характеристики міцності грунту, проводять ряд випробувань. Отриманий матеріал піддають навантаженням різного ступеня, відстежуючи деформації та їх обсяг. Таким чином, виходячи із деформаційних характеристик, грунт витримує конкретне навантаження без змін форми та розміру, або навпаки — під дією зовнішніх сил піддається деформації.

Яким навантаженням піддаються будівлі

Будь-які будівлі, незалежно від їх розмірів і розташування, неминуче піддаються впливу, так званих, вертикальних і горизонтальних навантажень:

Проводячи лабораторні випробування з отримання фізичних і механічних властивостей грунту, наша команда точно визначає здатність отриманого матеріалу витримувати всі види навантажень. Під час випробування також виявляється і критичне значення, яке призводить до руйнування грунту. Таким чином, ви точно знаєте, при яких показниках навантаження грунт почне зміщуватися, розсипатися та деформуватися.

Для визначення деформаційних властивостей ґрунтів потрібні професійні знання, вміння провести точні геологічні розрахунки. Похибка і помилки тут неприпустимі, адже вони підвищують ризик отримати невдалий проект. Наша команда надає послуги з розрахунку міцності грунту та інших фізико-механічних властивостей грунту в короткі терміни. Щоб підрахувати вартість геологічних вишукувань для вашого проекту, просто зателефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону.