Вартість:від 2000 грн
Термін виконання:2-3 дні

Для чого потрібне викопіювання плану місцевості?

Ви плануєте ремонт свого будинку: можливо, басейн, щоб вам було прохолодно влітку, або додаткову споруду, щоб надати мешканцям будинку трохи більше місця. Ви можете подумати, що, оскільки є домовласником, який здійснює будівельний проект на своїй власній території, рішення по будівництву залежать тільки від вас. Але, правда в тому, що місцеві органи влади мають право голосу щодо того, як приватна земля використовується.

Щоб отримати дозвіл на поліпшення вашого будинку, вам необхідно буде отримати погодження проекту від контролюючих органів, щоб переконатися, що ваш проект відповідає державним вимогам.

Викопіювання земельної ділянки потрібне в багатьох випадках, наприклад:

Навіть якщо ви не плануєте ніяких поліпшень, план ділянки – важливий документ. Також вам може знадобитися нівелірна зйомка місцевості. Її проводять для отримання детального зображення рельєфу місцевості на будівельних майданчиках, планування земельних ділянок та ін.

Викопіювання з кадастрової карти

Необхідне для того, щоб визначити межі власних і прилеглих територій. Невелика вартість цієї роботи обумовлена ​​тим, що немає необхідності у виїзді інженерів на об’єкт. Інформація для карти береться в регіональному представництві Служби Госгеокадастра, вивчається і формується у відповідний до запиту клієнта формат. Такий документ може знадобитися при купівлі і продажу землі, а також для отримання даних про вільні ділянки. При цьому, масштаб не має значення, наша компанія виконує будь-яке масштабування з видачею ксерокопії.

Навіщо потрібне викопіювання з генерального плану

Генеральний план – документ місцевого значення, який регулює містобудівну та землевпорядну діяльність. Відповідно до плану розподіляються суспільні, житлові і промислові зони, а також вся інженерна інфраструктура. Його можна використовувати в різних цілях – від планування будівництва, до зміни меж населеного пункту.

За допомогою цього виду викопіювання міські служби отримують точні дані щодо цільового призначення певної території, розміщення на ній інженерних комунікацій та інших об’єктів.

Як замовити викопіювання в Дніпрі?

Без цього важливого документу неможливо проводити різні роботи з облаштування території. Отримати викопіювання можна двома способами: звернутися у держоргани або в експертну організацію, яка надає такі послуги. У першому випадку, вам вдасться заощадити кошти, проте, необхідно буде витратити багато часу і сил на боротьбу з бюрократією. Існує й інший шлях – кваліфіковані співробітники приватної компанії, які в короткі терміни оброблять запит і нададуть результат.

Щоб не втрачати дорогоцінний час і почати заплановані заходи вчасно – відвідайте офіс «Укргеолсервіс». Якість наших послуг в повній мірі відповідає прайсу, ми гарантуємо професійний підхід, достовірність даних і будь-який формат документації.