Вартість:від 2000 грн
Термін виконання:2-3 дні
Геодезична зйомка фасаду будинку

Тим власникам або керуючим будівель, які підлягають зведенню , реконструкції, прибудові або переплануванні, необхідно мати в переліку документаії об’єкту інженерні креслення фасаду, включаючи стіни, дах і осі. Документи компаній часто є необхідними для узгодження будівельних, ремонтних або робіт з реконструкції з дозвільними організаціями. Також приктична користь для власника будівлю або забудовника відіб’ється в тому, що, володіючи фактичними розмірами споруди з урахуванням його дверей і віконних отворів, реальних розмірів, складність фасаду, а також інші його елементи, можна з максимальною точністю вираховувати витрати матеріалів для проведення оздоблювальних та теплоізоляційних робіт, в тому числі, щоб розробити схему нарізки будматеріалів. В цьому стане в пригоді геодезична зйомка фасаду будинку, яку професійно виконує наша організація.

Фасадна геодезична зйомка: що це таке і навіщо потрібна?

Виконавча зйомка фасадів або фасадна геодезична зйомка, або обмір фасаду необхідна при:

Зйомка фасадів: особливості

Зйомка фасаду будівлі виконується за допомогою професійного інструменту – тахеометру або оптичного теодоліту. В залежності від складності фасаду споруди, його об’єму, висоти та інших факторів, застовсовуються лазерні та безотражальні тахеометри, а також комплеси надлегкої авіації (квадрокоптиери, безпілотні літальні апарати), які роблять зйомку з повітря. Обладнання повинно мати GPS-датчики для точності вимірювань масштабних об’єктів. З їх допомогою вимірюються довжини, відстані, кути з похибкою до 0,5”. Для простих фасадів, наприклад, промислових споруд, які складаються переважно з прямих ліній можна використовувати 2В прилади. Для складних фасаів з великою кількістю ліпнини та кривих формвикористовують 3D скануючі прилади. В результаті сторюється карта фасаду з точністю до міліметру, в двох або трьох проекціях в паперовому  або в електронному вигляді, на бажання замовника.

Геодезична зйомка фасаду будівлі: важливі етапи  та вартість

  1. Для початку складається технічне завдання на основі побажань та вимог замовника й контролюючих структур, уточнюються питання.
  2. Вивчаються всі вихідні дані по будівлі, включаючи її план, попередні обміри й проектну документацію.
  3. Визначення та закріплення геодезичних пунктів для проведення обстеження.
  4. Проведення зйомки або сканування фасаду із застосуванням аерофотозйомки або без неї.
  5. Складання креслень в заданому масштабі (від 1:50 до 1:200). Чим з більшої кількості деталей складається фасад, тим крупніший обирається масштаб для створення креслень. Електронні версії креслень можуть збільшуватись до виду 1:1.

Ціна на виконаня робіт, головним, чином, буде залежать від складності проекту, геометрії фасаду будівля, щвидкості виконання робіт, застосуванння зйомки з повітря, необхідності виконання креслень на папері абов електронному вигляді, розмірів об’єкту, наявності заважаючих факторів (недобудови, рослини, техніка й люди поряд з об’єктом) та інші.

Звертаючись до компанії “Укргеолсервіс”, Ви звертаєтесь до геодезистів-професіоналів!