Вартість:от 450 грн/п.м.
Термін виконання:1-2 дні

Буріння свердловин на воду в наш час дуже актуально. Особливо це стосується дачних ділянок і заміських будинків. Бажання пити чисту артезіанську воду виникає через відсутність постійного водопостачання та помітного погіршення якості води з централізованої системи.

Процес буріння свердловин на воду вимагає вкладення чималих сил і досить витратний. Звичайно, ви можете звернутися за допомогою в компанії з невеликим стажем роботи або спробувати заощадити на якості матеріалів для майбутньої свердловини, але результат роботи змусить вас платити двічі. Якщо ви хочете пити з чистого джерела, краще скористатися послугами досвідчених фахівців в цій області.

Від чого залежить вартість свердловини на воду під ключ

Якщо торкнутися вартості бурових робіт, то варто врахувати усі особливості і складності під час виконання робіт. Залежно від стадійності процесу, ціни насосного та іншого обладнання і ще деяких факторів розраховується ціна буріння свердловини на воду:

Ціна на буріння свердловин на воду у наших фахівців з компанії «Укргеолсервіс» складається тільки з необхідних для монтажу свердловини насосів, матеріалів і дій.

Наша ціна буріння свердловин для води під ключ включає такі витрати для замовника:

Свердловини від компанії «Укргеолсервіс»

Скільки коштує пробурити свердловину для води в нашій компанії, залежить від багатьох чинників. Оцінка вартості відбувається з урахуванням матеріалів і здійснюється відповідно до норм на бурові роботи та геологічних особливостей рельєфу і водоносного горизонту.

Наші переваги

Переваги співпраці з компанією «Укргеолсервіс»:

  1. Наявність професійного фільтруючого обладнання, здатного забезпечувати високу продуктивність свердловини.
  2. В нашій команді працюють тільки досвідчені фахівці, які знають свою справу, більшість працює багато років.
  3. Ми не боїмося труднощів і завжди показуємо високу результативність роботи.
  4. Можливість буріння свердловини у будь-якій області України.
  5. Ми завжди надаємо вибір своїм споживачам, підбираючи оптимальні умови співпраці, і проявляємо лояльність до наших клієнтів.
  6. Гарантія на надання послуг.
  7. Чесність і порядність є принципом роботи нашої команди.

Свердловина на воду здатна забезпечити свого власника чистою водою цілий рік. Це не тільки зручно, але й безпечно для здоров’я всієї вашої сім’ї. Сучасні фільтри на обладнанні так ретельно виробляють її фільтрацію, що в ній зовсім не залишається важких металів. Ваші близькі та рідні завжди зможуть насолодитися корисною водою прямо з-під крану. Насолоджуючись чистої артезіанської водою, ви відчуєте себе значно краще і збережете красу і молодість.

За детальною інформацією ви можете звернутися до наших фахівців, які проконсультують вас і детально розкажуть про всі особливості та нюанси нашої роботи. Свердловина для води – це крок назустріч здоровому способу життя!