Вартість:від 3000 грн.
Термін виконання:1 день
Розбивка осей будівлі : що це таке

На надійність та довговічність будівель різного призначення безпосередньо впливає точність визначення розташування їх основних несучих конструкцій з урахуванням опорної геодезичної основи. Цю дуже непросту і достатньо відповідальну процедуру дозволяє ефективно виконати геодезична операція – розбивка осей будівлі. При проведенні такого заходу геодезисти забезпечують точне перенесення даних розроблених архитектурних креслень проекту на реальну ділянку майбутнього будівництва.

Кваліфіковано прив’язати на місцевості розташування визначаючих ліній об’єкту, що будується, згідно кресленням проектної документації, дозвляє винесення в натуру осей будівель та споруд. Ця процедура потрібна практично на кожній стадії возведення споруди:

Як формується вартість на розбивні геодезичні роботи

Професійне винесення осей будівлі в натуру в кожному конкретному випадку ми виконуємо за індивідуальним розрахунком. Незважаючи на те, що ціна визначається персонально з кожним клієнтом, вона залежить від:

Навіщо проводити розбиття осей споруди на ділянці

Кваліфіковане і якісне зведення будівель будь-якого функціонального призначення дозволяє професійне геодезичне розбиття на місцевості. Доцільність проведення цієї умови наочно доводять існуючі похилені недобудовані й покинуті споруди з загадковою геометрією стін.

Якщо забудовник вирішив з’економити, відмовившись від робіт з розбиття, то нехай готується викласти значну суму на ремонт між’етажного перекриття, покрывельної конструкції. В багатьої ситуаціях дешевше буде зводити нову будівлю, ніж займатися усуненням недоліків отриманих при будівництві. Найчастіше причиною такої економії стає відмова провести винос осей фундаменту.

Скромна статистика показує, що реальне відхилення геометричних параметрів при зведенні будь-якої конструкції складає близько 30% усього будівельного браку. До цього показнику спеціалісти також відносять неравномірну просадку фундаменту, пов’язану із зміщенням осей, появою щілей між стінами та плитами перекриття.

Геодезичні розбивочні роботи потрібні не тільки, коли здійснюється посадка будинку на ділянці, але й при:

В процесі виконання геодезичних робіт з розбиття основною вимогою є додержання високої точності. Адже кваліфіковано проведені виміри дають змогу забезпечити максимальний строк служби будівлі, а також мінімізувати експлуатаційні витрати на її ремонт.

Професійно проведене спеціалістами нашої компанії розбиття осей будинку на ділянці дасть змогу не тільки забезпечити проведення будівництва на високому якісному рівні, але і гарантує майбутньому власнику 100% запоруку спокою.