Вартість:договірна
Термін виконання:2-3 дні

Що потрібно знати про виконавчу геодезичну зйомку?

Будівництво є процесом складним з технологічної точки зору і витратним в матеріальному плані. Він невідривно пов’язаний із залученням фахівців, які проводять виконавчу геодезичну зйомку на різних стадіях будівництва. Це допомагає виявляти відхилення від проекту, регулювати процес будівництва і ефективно коригувати роботу.

Зйомку здійснюють під час або після зведення будівель, щоб побачити відхилення від першочергового плану. При цьому, за допомогою спеціального обладнання, визначають положення конструкції в наземних і підземних елементах будівлі.

Зйомки проводяться в тих частинах будинку, які можуть вплинути на точність виконання робіт, що стосуються наступних етапів, а також на довговічність і надійність конструкції. Вартість геодезичної зйомки залежить від багатьох факторів.

Геодезична зйомка стає гарантією безпеки і подальшого терміну служби споруди, а ще вона істотно заощаджує забудовникам час та ресурси. Наші фахівці працюють швидко і ефективно, використовуючи кращу професійну техніку та багаторічний досвід роботи. Також, при будівництві, вам може знадобитися геодезична зйомка фасадів — ця послуга спростить процес створення креслень і моделі об’єкта, допоможе отримати дані геометрії різних елементів для коригування та проектування майбутніх фасадних заходів.

У чому полягає необхідність робіт?

В першу чергу, таке обстеження необхідно для забезпечення систематичного контролю і виявлення невідповідностей у проекті.

Геодезична зйомка відображає послідовність будівельних процесів, для яких передбачено кілька етапів:

  1. Дослідження території, відведеної під забудову.
  2. Геодезичні дослідження з експертним аналізом отриманих результатів.
  3. Виконання конструкцій відповідно до заданих характеристик.
  4. Комплексні процеси з підготовки, що включають розмітку, планування.
  5. Основні роботи з документуванням.
  6. Складання звітних документів.

Від чого ж залежить ціна виконавчої геодезичної зйомки?

На вартість можуть вплинути такі пункти:

Всіх замовників цікавить вартість геодезичної зйомки земельної ділянки в спеціалізованих компаніях. Так як даний вид робіт не терпить неточностей, будь-яка похибка може негативно вплинути на майбутню споруду. Ми використовуємо високоточне обладнання, професіоналізм наших фахівців і сучасні технології. При цьому ціна виконавчої зйомки не буде сильно відрізнятися, вас задовольнить наш прайс і цінова політика. Ви можете довіряти нашим інженерам, які виконають всі необхідні дослідження і підготують повний звіт.