16.06.2021

Процес будівництва складний, багатоетапний процес, який також включає деякі процеси і роботи не будівельного характеру. До таких робіт можна віднести інженерні вишукування для будівництва. Вишукування – це роботи, які поетапно проводяться геодезистами, геологами, буровиками і працівниками лабораторії. Можна наймати цих фахівців окремо, але тоді їх роботу складно координувати і розподілити відповідальність за якість її виконання ще складніше, а при великому масштабному будівництві навіть неможливо.

 

 

На щастя для будівельних організацій, існують організації які виконують комплекс додаткових робіт, необхідних при будівництві. При первинному зверненні для уточнення цього комплексу, потрібно правильно скласти види і визначити завдання інженерних вишукувань. Таких організацій багато, як великих, так і фірм-одноденок. Як же визначити де замовити комплексні інженерні вишукування. Організацій, в які варто звернутися одиниці. Вони відрізняються тим, що:

  1. як правило, в штаті таких організацій вже є необхідні геологи, геодезисти, буровики, працівники лабораторії та додатковий необхідний технічний персонал. Коли всі необхідні фахівці зібрані разом і являють злагоджений колектив, який працює разом роками, то вишукування для будівництва проводяться чітко, в необхідній кількості та оперативно. Однак робота самого злагодженого і професійного колективу неможлива без відповідного обладнання і лабораторії з дослідження грунтів.
  2. ось так і підійшли до наступної особливу рису. У підприємства повинна бути техніка: бурова, геодезична, набори для відбору проб грунту, лабораторія для дослідження, комп’ютери, друкована та копіювальна техніка, а також програми для того, щоб обробити результати інженерних вишукувань.
  3. підприємства повинні мати досвід робіт в галузі і позитивні відгуки від контрагентів. Відгуки, як правило, оформлені у вигляді офіційного документа з реквізитами підприємства-замовника. Але, не буде зайвим запустити процедуру “сарафанного радіо”, питаючи серед будівельників. Такі відгуки, теж вельми корисні і можуть додати впевненості при виборі підрядника з вишукувань.
  4. організації, які проводять додаткові роботи для будівництва, повинні мати дозволи на проведення послуги буріння та підтвердження фахівців на ведення геологічних і геодезичних робіт – їх сертифікати, які повинні підтверджуватися через певний проміжок часу.

 

Підприємство “Укргеолсервіс” гарантує якісно виконані інженерні вишукування. У нас працюють всі необхідні фахівці, ми маємо потрібну техніку для якісного виконання робіт, сертифікати та дозвіл на бурові роботи, а також наша робота підтверджена відгуками таких організацій, як Нікопольський завод феросплавів, Донецьксталь, філіями Укргазвидобування і іншими.